W imieniu organizatorów mamy przyjemność zaprosić Państwa na jednodniowe warsztaty organizowane w ramach projektu BioCoke4FAI Bio-koks do produkcji żelazostopów, realizowanego w ramach Funduszy Norweskich: Produkcja i wykorzystanie biokoksu – czy to realne?

Warsztaty odbędą się 25 kwietnia w Hotelu Stok w Wiśle.

Warsztaty poświęcone są omówieniu potencjału i możliwości zastosowania niskoemisyjnego reduktora metalurgicznego – bio-koksu, produkowanego z wykorzystaniem surowców pochodzenia biomasowego. Warsztaty adresowane są do przedstawicieli branży związanej z produkcją koksu, żelazostopów oraz surowców biomasowych – biowęgla, biocarbonu, węgla drzewnego.

Uczestników zachęcamy również do wygłoszenia referatów związanych z poruszaną tematyką.

Ważnymi kwestiami, które zostaną poruszone podczas warsztatów, są kwestie dotyczące potencjalnej dostępności biomasy jako surowca do produkcji niskoemisyjnych reduktorów, kwestie ich parametrów jakościowych , a także kwestie techniczne związane z ich przemysłową produkcją.

Udział w warsztatach to doskonała okazja do owocnych dyskusji, zapoznania się z aktualnymi oczekiwaniami rynku oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a dla tych uczestników, którzy zdecydują się na nocleg w hotelu i kontynuowanie rozmów w miłej atmosferze, przygotowana zostanie atrakcyjna oferta noclegowa.

Prosimy o potwierdzenie obecności na adres e-mail: Michał Rejdak (ITPE, Polska): mrejdak@itpe.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji!

Serdecznie zapraszamy!